Sosyal Medya

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya hizmetleri kapsamında markanızın pazarlama stratejisini planlar, hedef kitle ile iletişim sürecinin yönetimini ve raporlanmasını üstleniriz. Sosyal medya reklamlarının uygun bütçeleri, şeffaf dönüşüm oranları ve etkili sonuçları ile markanızın pazarlama ihtiyaçlarına özel reklam hizmetleri sunarız.

Tüm mecralardaki reklamlarıın asıl amacı marka bilinirliğidir. Reklamlar sayesinde duyulmamış işletmenizin adını duyurabilir, takipçi, müşteri ve etkileşim sayılarını arttırabilirsiniz. Reklamlar esas olarak hedef aldığı kitlenin üzerinde belirli bir etki yaratır ve bu kitlenin düşünme, satın alma alışkanlıklarını değiştirir.

Facebook Reklamları

Facebook reklamları doğru insanları bulmayı, onların dikkatini çekmeyi ve sonuç almayı kolaylaştırır. Reklamlar sayesinde; demografik özellikler, davranışlar veya iletişim bilgilerine göre hedef kitlenizi kolayca seçebilirsiniz. Reklam formatlarınız ile insanların ilgisini çekebilirsiniz. Reklamlarınızın sizin ve markanızı nasıl etkilediğini raporlarla kolayca gösterebiliriz.

Instagram Reklamları

Instagram, işletmelere ait görsel ifadelerin tüm dünyadan insanların görebildiği bir platformdur. Instagram reklamları sayesinde; markanız için bilinirlik oluşturursunuz, müşteri sayınızı arttırırsınız ve yüksek etkileşim sağlarsınız.

Linkedin Reklamları

Linkedin reklamları diğer mecralara göre daha maliyetlidir. Ancak ulaşmak istediğiniz profesyonel kitleye Linkedin reklamlarıyla rahatça ulaşabilirsiniz. Kapsamlı hedefleme ile nokta atışı sonuçlar alabilirsiniz.

Twitter Reklamları

Türkiye’de diğer mecralara göre çok fazla üye sayısına ulaşmamasına ragmen son dönemlerde Twitter’ın atağa geçtiğini söyleyebiliriz. Twitter reklam modelleri ile, follower kazanabilir, markanızı duyurabilir ve trend topic olabilirsiniz.

İLETİŞİM