NELER YAPIYORUZ!

KURUMSAL KİMLİK

Kurumunuzun veya markanızın, hedef kitleniz karşısında görünen yüzü ve kendini doğru ifade etme şeklidir.Bu doğrultuda yapılan logodan websitesine, antetli kağıttan kartvizite, tabeladan sunum dosyalarına geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

WEB TASARIM

Markanız için olmazsa olmazlardan biri de web sitesidir. Web siteleri dijital çağın kartvizitidir.Loop, tüm tablet ve mobil cihazlarda uyumlu bir şekilde çalışan, özgün bir tasarım ile teknolojiyi bir araya getirir. Herkesten farklı olmak sizin de hoşunuza gidecektir.

YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Firmanıza özel olarak, iş süreçlerinizi kolaylaştıracak yazılım projeleriyle sizi iş dünyasında bir adım ileriye taşıyoruz. Geliştirdiğimiz %100 size özel yazılımlar sayesinde verimliliğinizi arttıracak ve yaptığınız yatırımınızın karşılığını fazlası ile almanızı sağlayacağız.

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

E-Ticarete farklı bir bakış açısıyla yaklaşıyor ve online satış sanatı olarak tanımlıyoruz. Firmanızın ürünlerini size özel eşşiz bir ortamda müşterilerinize ulaştırıyoruz.Güvenli bir pazar ortamı yaratarak tüm müşterilerinize eşsiz bir alışveriş deneyimi kazandırıyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya karşılıklı konuşmaktır.O zaman ne duruyoruz konuşalım. Sosyal medya platformları ile milyonlarca kişiye sağlıklı ve markanızın duruşunu belirleyen faktörlerle ulaşıyoruz. Sosyal Medya Pazarlaması ile markanızın ulaşılabilirliğini arttırıyoruz.

DİJİTAL REKLAM

Markanız için özel olarak optimize edilmiş tüm Sosyal Medya ve Google reklamlarını sizler için tasarlıyor ve yönetiyoruz. Milyonlarca kişiye kolayca ve etkili bir şekilde ulaşmanız için Google, Facebook ve diğer sosyal medya kampanyalarınızı hazırlıyoruz.

SEO HİZMETLERİ

Arama motoru optimizasyonu (Search Engine Optimization) hizmetimizle, arama motorlarında üst sıralara çıkar ve web sitenizin ziyaretçi sayısı artar. Yaptığımız analizlerle web sitenizin popularitesini her geçen gün daha çok arttırırız.

HOSTİNG HİZMETİ

Ayrıcalıklı bir tasarım ve yazılımı, ayrıcalıklı bir altyapıyla birleştirdiğimiz hosting hizmetimizle, web sitenize özel sunucularda güvenli ve efektif bir barındırma hizmeti sunuyoruz. Projenize uygun farklı sunucu planlarından dilediğinizi seçebilirsiniz.

İLETİŞİM