10
Jul
Loop Dijital Web Tasarım Görseli

Yazılım

LOOP DİJİTAL bünyesinde "YAZILIM" müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmayı, oluşturmuş oldukları Kurumsal Kimliklerine artı değer katmayı hedefler ve çalışmalarını bu doğrultuda sürdürür.

Peki Loop Dijital hayatımı nasıl kolaylaştıracak?

Şirket olarak müşterilerimizin yaşadıkları sorunları çözmek adına müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tümüyle size özel olarak geliştirdiğimiz yazılımlar sayesinde “minimum sorun maksimum verimlilik “ felsefesiyle yola çıkıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin karşılaştığı sorunları kendi sorunumuz olarak görüyor çözmek adına emek harcıyoruz ve ÇÖZÜYORUZ.

Loop Dijital Yazılım alanında neler yapıyor?

Dinamik (Yönetilebilir) Web Sayfaları: Şirketler açısından yüzlerce binlerce potansiyel müşteriye ulaşmanın hızlı, pratik, güvenilir ve düşük maliyetli yoludur "Resmi Web sayfaları". Doğru planlanmış ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO) altyapısı, Google reklamları(Adwords) ve Sosyal Medya yönetimi sayesinde doğru bir hedef kitle belirlenir ve bu potansiyel müşteri kitlesine ulaşmayı hedefler web sayfaları.

Hızlıdır çünkü bir tık uzaklıktasınızdır.

Pratiktir çünkü çok fazla zahmete katlanmadan bir web sayfası ile tanıtım, pazarlama, müşteri ilişkileri yönetimi gibi konuların üzerinden gelebilirsiniz.

Güvenilirdir çünkü site içeriği sizin kontrolünüzde oluşturulur.

Dünya’nın herhangi bir yerinde bulunan potansiyel müşteriye ulaşmanın en düşük maliyetli yoludur.

Bu koşullar göze alındığında çok çok iyi bir web sitesi kaçınılmazdır. Eğer şirket interaktif bir yapıdaysa , gün içinde bir veya birden fazla bilgi akışı veya düzenlemesi oluyorsa ve bu bilgilerin web sitesine eklenmesi gerekiyorsa bu durumda web sitesi sürekli müdahale edilmeye, anlık yönetilmeye ihtiyaç duyuyor demektir. Biz size özel hazırladığımız dinamik web sayfaları ile kolay yönetilebilir, anlık müdahale edilebilir web sitesi sunuyoruz.

Stok Yönetimi: E-ticaret yapan firmalar için stok kontrolü hayati önem taşır. Stok da tükenmiş yada az kalmış ürünlerden haberdar olup bu doğrultuda gerekli önlemleri almak sizleri diğer firmalardan bir adım öne çıkartmakla kalmayıp hizmet kalitenizi de yukarı çekecektir.

Loop Dijital bünyesinde bu yazılımlar dışında ihtiyaç duyulması halinde online rezervasyon ve randevu yazılımı hizmeti de verilmektedir.

Wentur, İktisadi Araştırmalar Vakfı, FilmandFoil gibi firmalar için hazırlamış olduğumuz siteleri inceleyin ve sizin için neler yapabileceğimizi hayal edin!

İLETİŞİM